باربد نیرو صنعت تامین کننده برند LS کره جنوبی

شرکت LS یکی از شرکت های معتبر کره جنوبی در تولید تجهیزات برق صنعتی است که عضوی از هولدینگ LS و LG و SG می باشد. شرکت LS که آن را یکی از زیرمجموعه‌های شرکت LG معرفی کردیم، در زمینه تولیدات تجهیزات برقی و اتوماسیون صنعتی مشغول به فعالیت است. شرکت ال اس در سال 2005 فعالیت رسمی خود را به صورت جدی آغاز کرد. این شرکت پیش از شروع فعالیت، هدفی را برای خود در نظر گرفت که این هدف را می‌توان ارائه محصولات هوشمند و جدید در جهت داشتن یک زندگی ایمن و مرفه و همچنین مناسب با آینده در نظر گرفت. واحد تولیدی این شرکت که محصولات برق صنعتی را تولید می‌کند، LS Industrial System یا LSIS نام گرفت.

محصولات تولیدی توسط LS ELECTRIC از جمله محصولاتی که توسط این شرکت به تولید رسید، می‌توان به مواردی چون PLC، اینورتر LS، کنتاکتور LS، کلید حرارتی LS، کلید اتوماتیک LS، محافظ جان LS، کلید مینیاتوری LS و مواردی دیگری از این دست اشاره کرد.

باربد نیرو صنعت تامین کننده برند LS، به عنوان تامین کننده فعال در حوزه تجهیزات برقی شناخته می‌شود که تامین انواع تجهیزات تابلو برق و اتوماسیون صنعتی را بر عهده دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره محصولات می توانید از طریق شماره های تماس با ما و یا بصورت مستقیم چت واتس اپ، با کارشناسان فروش در تماس باشید.

شرکت مهندسی بازرگانی باربد نیرو صنعت، تامین کننده و تولید کننده تجهیزات اتوماسیون صنعتی، مشاور و مجری انواع پروژه های صنعت برق

اسکرول به بالا