درباره ما

شرکت مهندسی بازرگانی باربد نیرو صنعت با مدیریت جناب آقای محمدعلی فرهنگی در زمینه تامین و تولید انواع ادوات برق صنعتی از قبیل تجهیزات تابلو برق فشار قوی و فشار ضعیف و اتوماسیون صنعتی سال ها فعالیت نموده است.

شرکت باربد نیرو صنعت مشاور و مجری انواع پروژه های صنعتی در صنعت برق و الکترونیک می باشد. از این رو با اخذ نمایندگی انحصاری برند کلمسان ترکیه و نمایندگی برندهای PKC پرتو خازن، AEG توس فیوز، اماس ترکیه، اریل تک کانادا و برندهای اعتماد کابل البرز، پارس الکترونیک غرب و… قادر به تامین کالاها با برندهای متنوع و مورد تایید این صنعت می باشد.

با توجه به تمرکز امروزه تکنولوژی بر روی ارتقای کیفی کالا، ما را بر آن داشت تا خط تولید محصولات خود را با برند PBS راه اندازی نماییم. باربد نیرو صنعت توانسته همسو با تغییرات روزافزون تکنولوژی در ارایه راهکارهایی جهت سهولت در خرید مشتری همراه شود. در جهت تحقق این هدف شرکت ما از طریق اخذ نماینگی و همکاری با برندهای معتبر فعال داخلی و خارجی در صنعت برق توانسته رضایت مشتری را جلب نماید.

متن سربرگ خود را وارد کنید

برای مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

شرکت مهندسی بازرگانی باربد نیرو صنعت، تامین کننده و تولید کننده تجهیزات اتوماسیون صنعتی، مشاور و مجری انواع پروژه های صنعت برق

اسکرول به بالا