باربد نیرو صنعت تامین کننده برند فایندر

برند ایتالیایی Finder در سال 1954 تاسیس شد و به عنوان تولید کننده رله با بالاترین تعداد تاییدیه های کیفیت شناخته شده، فعالیت می نماید. شرکت ایتالیایی فیندر تولید کننده و ارائه دهنده بیش از 10000 نوع محصول به بازار جهان می باشد. محصولات این شرکت شامل انواع رله، تایمر، کنتاکتور، تجهیزات کنترل انرژی و انرژی های تجدید پذیر و قطعات خاص جهت پروژه های بزرگ صنعتی و ساختمانی می باشد.

Finder در سال 1954 توسط Piero Giordanino تاسیس شد که اولین رله پله را در سال 1949 به ثبت رساند. در طول سال ها این شرکت در فرانسه و اسپانیا به گسترش خود ادامه داده است و اکنون برند جهانی است. فایندر مفتخر است که به عنوان تولید کننده رله با بالاترین تعداد تاییدیه های کیفیت شناخته شده است.

باربد نیرو صنعت تامین کننده برند فایندر، به عنوان تامین کننده فعال در حوزه تجهیزات برقی شناخته می‌شود که تامین انواع تجهیزات تابلو برق و اتوماسیون صنعتی را بر عهده دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره محصولات می توانید از طریق شماره های تماس با ما و یا بصورت مستقیم چت واتس اپ، با کارشناسان فروش در تماس باشید.

شرکت مهندسی بازرگانی باربد نیرو صنعت، تامین کننده و تولید کننده تجهیزات اتوماسیون صنعتی، مشاور و مجری انواع پروژه های صنعت برق

اسکرول به بالا