باربد نیرو صنعت نماینده رسمی برند اماس ترکیه

شرکت اماس ترکیه با بیش از 40 سال فعالیت در زمینه ساخت قطعات الکترو مکانیکی، الکترونیک و محصولات اتوماسیون EMAS یک شرکت ترکیه ای است که از سال 1969 فعالیت خود را آغاز کرده و انواع پوش باتن، لیمیت سوئیچ، چراغ سیگنال، هشدار دهنده، کلید گردان، تجهیزات جرثقیل، میکروسوئیچ صلیبی، جعبه کنترل و سوکت های صنعتی را تولید می نماید. طی سالیان متمادی و با گسترش فعالیت های خود به عنوان شرکت های مجزا در زمینه تولید، مونتاژ و بازاریابی تحت عنوان گروه شرکتی EMAS. این شرکت با امکاناتی به وسعت 15000 متر مربع در منطقه صنعتی سازمان یافته ایکیتلی استانبول به اقتصاد خدمت می کند.

نامی قابل اعتماد در صنعت با سابقه طولانی و پر از موفقیت، EMAS از تجربه قوی و زیرساخت های گسترده خود برای درک و نوآوری با طراحی هوشمند استفاده می کند که توسط بخش تحقیق و توسعه پویا که ده ها مهندس در آن مشغول به کار هستند، امکان پذیر شده است. با تکیه بر کیفیت، موفقیت و ارزش رقابتی EMAS در بازارهای داخلی، این ارزش‌ها را اکنون می‌توان در بخش‌های صادراتی رو به رشد یافت، به طوری که EMAS در حال حاضر محصولاتی را به بیش از 70 کشور در سطح بین‌المللی عرضه می‌کند. EMAS با نیم قرن تجربه و تخصص در ارائه راه‌حل‌ها در بسیاری از بخش‌های مختلف با بیش از 18 گروه محصول، در خط مقدم نوآوری قرار دارد و به عنوان یکی از قوی‌ترین رقبای برندهای معتبر جهانی پیشروی می‌کند.

باربد نیرو صنعت نماینده رسمی برند اماس ترکیه به عنوان تامین کننده فعال در حوزه تجهیزات برقی شناخته می‌شود که تامین انواع تجهیزات تابلو برق و اتوماسیون صنعتی را بر عهده دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره محصولات می توانید از طریق شماره های تماس با ما و یا بصورت مستقیم چت واتس اپ، با کارشناسان فروش در تماس باشید.

شرکت مهندسی بازرگانی باربد نیرو صنعت، تامین کننده و تولید کننده تجهیزات اتوماسیون صنعتی، مشاور و مجری انواع پروژه های صنعت برق

اسکرول به بالا