باربد نیرو صنعت نماینده رسمی برند ایرانی اعتماد کابل البرز

شرکت اعتماد کابل البرز با در اختیار داشتن ماشین آلات مدرن تولیدی، آزمایشگاه کنترل کیفیت مجهز، در زمینه تولید انواع سیم و کابل فعالیت می نماید. شرکت اعتماد کابل البرز فعالیت تولیدی خود را از سال ۱۳۹۲ آغاز نمود. در طی سه سال اول فعالیت به حدود ۹۰% از ظرفیت اسمی کارخانه دست یافت. هم زمان با فعالیت تولیدی کارخانه، واحد طرح و توسعه شرکت پیوسته به منظور افزایش توان کمی و کیفی تولیدات کارخانه تحقیق می نمود. بطوریکه با تهیه طرح های توسعه و نصب و تکمیل ماشین آلات خطوط تولید افزایش خواهد یافت.

اعتماد کابل البرز خط مشی اصلی خود را تولید کلیه محصولات با کیفیت بالا مطابق با استانداردهای ملی و جهانی و حداکثر رضایت مصرف کنندگان قرار داده که گواه این امر دریافت گواهینامه استاندارد ملی ایران، دریافت گواهینامه ۹۰۰۱-۲۰۱۵ ISO: در مدیریت کنترل کیفیت، تأییدیه توانیر و برق های منطقه ای، گواهینامه کیفیت کالا از وزارت نیرو می باشد.

باربد نیرو صنعت نماینده رسمی برند اعتماد کابل البرز به عنوان تامین کننده فعال در حوزه تجهیزات برقی شناخته می‌شود که تامین انواع تجهیزات تابلو برق و اتوماسیون صنعتی را بر عهده دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره محصولات می توانید از طریق شماره های تماس با ما و یا بصورت مستقیم چت واتس اپ، با کارشناسان فروش در تماس باشید.

شرکت مهندسی بازرگانی باربد نیرو صنعت، تامین کننده و تولید کننده تجهیزات اتوماسیون صنعتی، مشاور و مجری انواع پروژه های صنعت برق

اسکرول به بالا